Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 - następną aktualizację przesunięto na marzec

Battlefield 2042 – następną aktualizację przesunięto na marzec

Battlefield 2042 planowane zmiany dostanie niestety z drobnym opóźnieniem. DICE pracuje nad usprawnieniam, ale potrzebuje więcej czasu. 

Podczas ostatniego raportu finansowego EA wydawca jasno stwierdził, że Battlefield 2042 nie spełnił ich oczekiwań. DICE pracuje aktualnie nad polepszeniem gry i będzie adresować feedback graczy. Wygląda niestety na to, że fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz: Apex Legends – nowy zwiastun rozgrywki z 12 sezonu

Od początku wiedzieliśmy, że nie wszystko wydarzy się od razu. Zapowiadając plan naprawczy dla Battlefielda, EA przesunęło premierę pierwszego sezonu. Nowy content ma trafić do gry dopiero na początku lata. DICE wykorzysta ten moment na wprowadzenie usprawnień, które jak się okazuje, też zaliczają opóźnienia.

Aktualizacja planowana oryginalnie na środek lub koniec lutego wyjdzie w marcu. Będzie to patch 3.3, który do gry wprowadzi m.in. nową tabelę wyników. Gracze domagali się tej zmiany jeszcze od beta testów i wszystko wskazuje na to, że DICE robi zmiany w myśl otrzymanego feedbacku. Będziemy mogli podejrzeć pełną i przejrzystą tabelę wyników, jak w każdym innym BF-ie, która wyraźnie oddzieli sojuszników od rywali.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię