Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 jedną z najniżej ocenianych gier na Steam

Battlefield 2042 jedną z najniżej ocenianych gier na Steam

Wiemy, że przykładanie specjalnej wagi do ocen na Steam nie ma sensu, ale wynik jakim może “pochwalić” się Battlefield 2042 musi dawać wielu osobom do myślenia.

Zdaniem wielu recenzentów, Battlefield 2042 jest aktualnie sporym rozczarowaniem. Grę trapi mnóstwo problemów, takich jak zbyt losowy rozrzut broni, zepsute hitboxy, szokujące problemy z płynnością na PC, niejasne zasady modyfikacji uzbrojenia, brak tradycyjnej tablicy wyników i wiele innych. Niestety, co najgorsze, zdanie to podzielają również gracze.

Battlefield 2042

Aktualnie, gra ma na Steam ponad 17 tysięcy głównie negatywnych opinii – wydawać by się mogło, że to jeszcze nie tak najgorzej, biorąc pod uwagę, że od premiery minęło dopiero kilka dni. Niestety, inne statystyki pokazują pełnię rozpaczy – tytuł jest w tym momencie ósmym najgorszym na Steam. Zaledwie 24% graczy zostawiło pozytywny komentarz. Zawsze oczywiście mogło być gorzej – takie eFootball od Konami ma zaledwie 12% pozytywnych komentarzy, ale chyba jasnym jest, że twórcy nie mają się z czego cieszyć.

Zobacz: Battlefield 2042 dostał day one, ale poważne problemy wciąż istnieją

Zobaczymy czy grze EA uda się wygrzebać z problemów i podnieść oceny, ale w tym momencie sprawy nie wyglądają ani trochę dobrze. Tym bardziej, że za rogiem czai się Halo Infinite, a gracze już od kilku dni testują jego tryb multiplayer – który poza drobnymi uwagami dotyczącymi balansu, zbiera generalnie dobre opinie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię