Strona głównaGryAktualnościBattlefield 2042 pozwoli graczom na dowolność rozgrywki w BF Portal

Battlefield 2042 pozwoli graczom na dowolność rozgrywki w BF Portal

Electronic Arts ogłosiło pojawienie się w Battlefield 2042 trybu nazwanego Portal. To tryb “kreatywny”, pozwalający na stworzenie i podzielenie się własną wizją bitew.

Bitwy stworzone w Battlefield Portal mają być unikalne, bo stworzone z połączenia broni, map, pojazdów i jednostek z różnych wersji serii. Portal rozwija ideę standardowych trybów multiplayer, pozwalając graczom zmiksować i połączyć elementy nie tylko z samego BF 2042, ale też BF 1942, Battlefield: Bad Company 2 czy Battlefield 3.

Zobacz: Battlefield 2042 – nowe informacje na temat gry

Dotyczy to także broni, gadżetów i pojazdów z różnych etapów historii, podobnie jednostki z poprzednich gier – na przykład Recon z Battlefield 3. W trybie będzie można oczywiście także wykorzystać wszystko, co nowego pojawi się wraz z 2042. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, żeby połączyć jednostki z 1942 z tymi z 2042, czy stworzyć bitwę klasycznych samolotów z WW2 i nowoczesnych śmigłowców.

Battlefield 2042

Portal będzie zawierał także sześć, klasycznych map – Battle of the Bulge, El Aramein, Arica Harbor, Valparaiso, Caspian Border i Nosharh Canals. Dice już zresztą zapowiedziało, że z czasem pojawi się nowa zawartość, będzie więc mnóstwo okazji do zabawy w trym trybie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię