Strona głównaGryBattlefield 4 - EA rozdaje DLC za darmo

Battlefield 4 – EA rozdaje DLC za darmo

Battlefield 4 może jeszcze bardziej zyskać na popularności. Electronic Arts udostępniło właśnie jeden z dodatków do swojego multiplayera.

Od premiery Battlefielda 2042 dzielą nas jeszcze ponad dwa miesiące. Fani serii od pierwszych zapowiedzi próbują sobie przypomnieć czas świetności BF-a. Niedawno słyszeliśmy w rezultacie, że Battlefield 4 cieszy się ogromną popularnością i EA musiało zwiększyć przepustowość swoich serwerów.

Zobacz: Monster Hunter World i Monster Hunter notują świetne wyniki sprzedaży

Teraz postanowili również nagrodzić fanów za powrót do starszej odsłony serii. Aby utrzymać przy sobie graczy, posiadaczom Xbox One EA udostępniło za darmo dodatek Second Assault.

Jest to wyjątkowo ciekawe DLC. W ramach drugiego dodatku do gry dostajemy bowiem nie tylko kilka nowych broni, ale również mapy inspirowane Battlefieldem 3. Ulubione mapy fanów trójki powróciły do czwartej odsłonie w zmienionej formie. Można wchodzić w jeszcze większą interakcję z otoczeniem i niszczyć znacznie więcej konstrukcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię