Strona głównaWiadomościDr Disrespect zakłada własne studio do tworzenia gier wideo

Dr Disrespect zakłada własne studio do tworzenia gier wideo

Kolejnym krokiem dla popularnego streamera jest game dev. Dr Disrespect ponownie zostanie deweloperem. 

Dr Disrespect na swojej oficjalnej stronie internetowej opublikował niedawno ofertę pracy. Guy Beahm szuka współzałożyciela do nowego studia. Ma ono tworzyć gry we współpracy z popularnymi influencerami.

Zobacz: Fortnite – koncert Ariany Grande okazał się wielkim sukcesem

Dla osób regularnie śledzących Dr Disrespecta nie jest to pewnie większe zaskoczenie. Podczas swoich streamów był on znany z rantów na temat zaprojektowania niektórych popularnych tytułów. Krytykę opierał częściowo na swoim doświadczeniu pracy nad Call of Duty.

Oferta pracy zdradza częściowo, czym ma zajmować się nowe studio. Twórcy chcą wchodzić we współprace z influencerami i tworzyć ich wymarzone gry. Oferta wspomina również o esporcie oraz monetyzacji, co jasno wskazuje na to, o czym marzy Beahm. Guy ma na pewno kontakty i doświadczenie w branży. Pytanie czy zbuduje studio, które faktycznie będzie w stanie stworzyć produkt konkurencyjny do Warzone, Apex Legends czy Valoranta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię