Advertisement
Strona głównaGryAktualnościBattlefield 6 - nowe przecieki na temat kolejnej gry DICE

Battlefield 6 – nowe przecieki na temat kolejnej gry DICE

Najnowsze doniesienia z obozu DICE wskazują na dwie kwestie. Po pierwsze, firma pracuje nad kolejnym tytułem marki Battlefield. Po drugie – nie będzie to Battlefield Bad Company 3.

Kilka miesięcy temu mówiło się o trwających w DICE pracach nad dwoma tytułami. Jednym z nich miało być właśnie Battlefield Bad Company 3. Teraz możemy być już niemal pewni, że ani wtedy, ani teraz nikt nad BC 3 nie pracuje. Znamy natomiast kilka szczegółów (niepotwierdzonych oficjalnie oczywiście) na temat drugiej gry. Prace nad Battlefield 6 wystartowały bowiem podobno już w momencie, gdy “piątka” była już na ukończeniu. 

Zobacz: Battlefield 5: Do gry trafi tryb z możliwością budowania baz

Jest to prawdopodobnie kolejny Battlefield, oznaczony numerem 6. Jego akcja ma się toczyć w niedalekiej przyszłości, a konkretnie w okolicach roku 2030. Teoretycznie to zaledwie 10 lat od dziś, ale twórcy postanowili trochę “podkręcić” wizję przyszłości, umieszczając w grze roboty i drony. Gra zaoferuje między innymi powrót technologii Levolution, czyli wpływu gracza na ukształtowanie terenu i okolicznych budynków. Wszystko dla lepszych doznań “taktycznych”, bo każda mapa ma mieć inny system zniszczeń.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię