Strona głównaGryBattlefield V - gameplay z trybu Grand Operations

Battlefield V – gameplay z trybu Grand Operations

Podczas tegorocznych targów E3 zostało zaprezentowanych wiele smakowitych tytułów. Wśród nich znalazł się Battlefield V. Jednym z trybów gry wieloosobowej będzie Grand Operations.

EA Dice we współpracy z NVIDIA zaprezentowało długi gameplay z Battlefield V. Zobaczymy na nim rozgrywkę trybu Grand Operations na mapie Narvik.

[you tube=ntHoiPAOVe0]
[you tube=FllnSZ-M8Nk]

W trybie Grand Operations będziemy wykorzystywali naturalne osłony i kryjówki, dające nam chwilową przewagę nad wrogiem. Ponadto będziemy mogli osłaniać się workami z piaskiem lub innymi osłonami tworzonymi na szybko podczas bitewnego szału. Do dyspozycji otrzymamy również możliwość samodzielnego budowania i modyfikowania broni.

Każdy z meczy będzie trwał od 30 do 60 minut w zależności od umiejętności graczy. Będzie to odpowiadało dwu lub czterodniowej bitwie w świecie gry. Ponadto każda ze stron otrzyma zasoby i surowce, które będzie wykorzystywała podczas walki. Tym samym będzie to spora zmiana w stosunku do poprzednich części serii.

Pod koniec pierwszego dnia bitwy, każda ze stron otrzyma więcej jednostek i zasobów w zależności od liczby punktów, jakie zdobyła. W grze będziemy siali sporo zniszczenia prze co nie będziemy w stanie zagrzać nigdzie miejsca na dłużej. Aby osiągnąć zwycięstwo konieczne będzie pozostawanie niemal w ciągłym ruchu.

Premiera gry przewidziana jest na 19 października.

Źródło: tweaktown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię