Wstęp

Strona głównaRecenzjeRecenzja Lenovo Legion Y720 Tower - gotowy desktop dla wymagających graczy?

Recenzja Lenovo Legion Y720 Tower – gotowy desktop dla wymagających graczy?

Wstęp

Kiedy brakuje nam wiedzy i cierpliwości, koniecznych do własnego skompletowania komputera, gotowy zestaw okaże się najlepszym z możliwych rozwiązań. Tylko, czy model Y720 Tower będzie wstanie spełnić wysokie wymagania gier i gracza?       

Doświadczenie mówi nam, że idealny sprzęt do grania to taki, który zbudujemy sami, osobno zamawiając podzespoły i akcesoria. Niestety, osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z gamingiem często dokonują zakupu pod wpływem impulsu, popełniając typowe dla tego stylu błędy. Źle spasowane części, nieobsługiwane przez platformę urządzenia, czy też nietrafione pomysły z układem chłodzenia to wcale nie taki rzadki obraz prób podejmowanych przez początkujących graczy. W tej sytuacji pozostaje zrobić tylko dwie rzeczy – uczyć się na błędach lub zainwestować w gotową jednostkę, która natychmiast pozwoli zanurzyć się w ulubionych tytułach PC.

Jedną z takich maszyn jest Lenovo Legion Y720 w wersji Tower. W pełni przygotowana do grania tuż po podłączeniu kilku przewodów i naciśnięciu przycisku aktywującego zasilanie. Na potrzeby recenzji nieraz kładliśmy palec na elemencie ożywiającym metalowe potwory, by sprawdzić, czy prostota działania to jedyne, co może zaoferować nam producent. Szczególnie interesowała nas kwestia jakości i płynności rozgrywki w danej konfiguracji. A ta, jak się zaraz przekonacie, jest dość rzadko spotykana. I tym bardziej chcieliśmy odkryć tajemnicę fps-ów skrywaną za wymagającymi grami, które lubią męczyć CPU i GPU.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię