Strona głównaGryBattlefield V potwierdzony. Znamy datę oficjalnej prezentacji

Battlefield V potwierdzony. Znamy datę oficjalnej prezentacji

To już pewne. Kolejna odsłona serii otrzyma nazwę Battlefield V. Twórcy zdradzili też, kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja, na której powinniśmy poznać więcej szczegółów.

Pierwsze informacje na temat Battlefielda V pojawiły się już w marcu. Wtedy po raz pierwszy padła dokładnie taka nazwa z informacją, że akcja może dziać się w czasach II Wojny Światowej. Plotki mówiły również o trybie kooperacji. Dzisiaj nadal nie wiemy w jakim okresie będzie dziać się cała historia, ale mamy już pewność, że przynajmniej zgadza się nazwa. Battlefield V zostało potwierdzone przez oficjalne konto gry na Twitterze.

Co więcej, wiemy już kiedy gra zostanie zaprezentowana. Stanie się to dużo szybciej niż mogłoby się wydawać. Premiera zaplanowana jest na 23 maja, czyli najbliższą środę. Prezentacja rozpocznie się o 21:00 czasu polskiego. Gospodarzem będzie Trevor Noah – komik znany między innymi z programu The Daily Show.

Na oficjalnej stronie Battlefielda opublikowano artykuł, w którym twórcy dają pewnego sugestie na temat gry. Przede wszystkim zapomnijcie o I Wojnie Światowej. Battlefield V przeniesie nas do nowego otoczenia. Może będzie to II Wojna Światowa, a może Wojna w Wietnamie? Oprócz tego multiplayer ma mieć zupełnie nowe tryby, dzięki którym gra będzie bardziej różnorodna. Jeśli chodzi o tryb dla pojedynczego gracza, to produkcja ponownie będzie stawiać na wojenne opowieści z perspektywy różnych postaci, zamiast jedną, długą historię.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię