Strona głównaGryAktualnościBattlefield V przeniesie się do Grecji. Premiera nowej mapy już niedługo

Battlefield V przeniesie się do Grecji. Premiera nowej mapy już niedługo

Fani serii mają kolejny pretekst, żeby dać Battlefieldowi jeszcze jedną szansę.

Ostatnio DICE podpadło miłośnikom Firestorma, teraz mają szansę, żeby odkupić swoje winy. Patrząc po samym zwiastunie opublikowanym wczoraj na kanale YouTube Battlefielda, nowa mapa może wprowadzić sporo świeżości.

Zobacz: EA uważa tryb battleroyale w Battlefieldzie V za ogromny sukces

Mercury, bo tak oficjalnie nazywa się grecka mapa, to kolejna część trzeciego rozdziału Battlefield V, Trial by Fire. Nowa lokacja nawiązuje do walki na wybrzeżu Krety w 1941 roku, gdzie wojska brytyjskie broniły się przed niemiecką inwazją.

Jest bardzo ładnie, kolorowo, a w swoim wpisie na blogu DICE zapewnia również, że będzie różnorodnie. Mapa została zaprojektowana z myślą zarówno o snajperach, fanach SMG jak i licznych pojazdach. Niezależnie od tego w jakiej roli czujecie się najlepiej, znajdziecie dla siebie odpowiednie miejsce na nowej mapie.

Mercury w grze pojawi się już 30 maja i będzie dostępny w darmowej aktualizacji. Jeżeli jesteście już posiadaczami Battlefielda V, może warto wrócić i zobaczyć, co tym razem dla swojej społeczności przygotowało DICE.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię