Strona głównaWiadomościRozrywkaJohn Wick 3 najlepiej zarabiającą odsłoną całej trylogii

John Wick 3 najlepiej zarabiającą odsłoną całej trylogii

Minęły zaledwie dwa tygodnie od premiery, a najnowsza część filmu wypada lepiej od poprzedników.

Już sama zapowiedź czwartej części powinna świadczyć za sukces nowej marki. Najpierw udało się przebić Avengers: Endgame w weekend otwarcia, a teraz pokonać również poprzednie odsłony. Po 10 dniach John Wick 3 zarobił 182 miliony dolarów, bijąc wynik drugiej części o 10 milionów.

Zobacz: John Wick dostanie własną grę – strategię akcji

Na sukces na pewno wpływają nie tylko pozytywne oceny, ale również sam charakter filmu. Jeżeli widzieliście poprzednie części, wiecie, że najnowsza odsłona była budowana niemalże na kulminację całej franczyzy. Skoro poprzednie filmy odniosły sukces, ten został wręcz na niego skazany.

Pomagają również regularnie powtarzane przez krytyków stwierdzenia, że z filmu na film John Wick staje się coraz lepszy, co bardzo rzadko zdarza się w kinie, a jeszcze rzadziej w tym gatunku. 89% na Rotten Tomatoes przy 270 recenzjach to bardzo imponujący wynik, który pozwala zastanawiać się, jak wysoko zatrzyma się Box Office nowego Johna Wicka.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceCollider
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię