Strona głównaGryCD Projekt potwierdza: Wiedźmina 4 nie będzię, ale może powstać inna gra...

CD Projekt potwierdza: Wiedźmina 4 nie będzię, ale może powstać inna gra z uniwersum

CD Projekt pracuje obecnie nad kolejnym tytułem. I nie chodzi tu o Cyberpunk 2077. Większość fanów może poczuć się zawiedziona, ale nie jest to również Wiedźmin 4. Deweloper już wielokrotnie informował, że ta historia jest już zamknięta.

W wywiadzie z Adamem Kicińskim przeprowadzonym przez portal parkiet.pl zostało potwierdzone, że CD Projekt pracuje obecnie nad nowym tytułem. Na chwilę obecną Kiciński nie mógł podać więcej szczegółów na jego temat. Dodał jednak, że studio nie ma zamiaru całkowicie rezygnować z Wiedźmina.

Na razie chcemy skupić się na Cyberpunk 2077, aby nie rozpraszać naszych zasobów i uwagi graczy. Przyjdzie czas, że o drugim projekcie ze strategii powiemy więcej.

Następnie dziennikarz zapytał o plany dotyczące powstania Wiedźmina 4. Na co Kiciński odpowiedział przecząco i poinformował, że nie ma takiego tytułu w planach, jednak studio nie chce rozstawać się z tym uniwersum.

Pierwsze trzy Wiedźminy były z założenia trylogią, więc po prostu nie moglibyśmy nazwać ewentualnej kolejnej gry Wiedźmin 4. Nie oznacza to oczywiście, że porzucamy kreowany przez nas przez kilkanaście lat świat Wiedźmina, który kochają, i o który wciąż domagają się gracze na całym świecie. Wiedźmin jest jedna z naszych dwóch franczyz, na których ma się w przyszłości opierać działalność spółki. Dzisiaj nie mogę niestety nic więcej zdradzić.

Następnie Kiciński dodał jeszcze kilka zdań na temat Cyberpunk 2077. Jak poinformował studio ma już ustaloną datę premiery gry, ale świadomi nie podaje jej graczom. Obecne podawane w mediach daty są tylko domysłami graczy i dziennikarzy.

Źródło: parkiet

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię