Strona głównaGryBestsellery Steam - nastała moda na dinozaury

Bestsellery Steam – nastała moda na dinozaury [11-17 sierpnia]

To już kolejny tydzień, gdy PUBG musi zadowolić się niższą pozycją na podium Steam. Gracze wolą urządzać polowania na dinozaury, niż walczyć o przetrwanie wśród ludzi.

Niepodzielnie i niezmiennie najlepszym bestsellerem na Steam pozostaje Monster Hunter: World. Codziennie tajemniczą wyspę, zamieszkałą przez prehistoryczne drapieżniki, odwiedzają setki tysięcy graczy. Produkcja Capcomu zdążyła już stać się najlepszą produkcją japońską na platformie Valve i goni rekord jednocześnie grających użytkowników, aktualnie należący do GTA V.

Tuż za nią Battle Royalista PUBG. Twórcy wierzą, że pierwsze miejsce jest jeszcze w zasięgu ich rąk, a ich tajną bronią na pozbycie się gry akcji RPG są obiecane poprawki. Na ostatnim schodku podium znajdziemy nowość Graveyard, pozwalającą wcielić się w zarządcę cmentarza w fantastycznej krainie potworami i trupami płynącej.

Kolejne miejsca należą do weteranów rankingu. Wielki powrót zaliczyła Rise of the Tomb Raider, która wyraźnie skorzystała z nadchodzącej premiery Shadow of the Tomb Raider. Następnie mamy GTA V i Rainbow Six Siege.

7. lokata należy do polskiego Phantom Doctrine, czyli szpiegowskiej strategii turowej wzorowanej na serii XCOM, zaś na 8. miejsce wdrapał sieciowy FPS Hunt Showdown studia Crytek. Tuż na końcu przyczaił się CS:GO, a obok niego Rainbow Six, bowiem robot Steam oddzielnie zlicza różne wersje gier.         

1. Monster Hunter: World
2. PlayersUnknow’s Battleground
3. Graveyard Keeper
4. Rise of the Tomb Raider
5. Grand Theft Auto V
6. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
7. Phantom Doctrine
8. Hunt Showdown
9. Counter-Strike: Global Offensive
10. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię