Strona głównaGryTryb Battle Royale w Dying Light już w przyszłym miesiącu

Tryb Battle Royale w Dying Light już w przyszłym miesiącu

Nie bez powodu Dying Light jest jedna z tych gier, która skupia wokół siebie rzesze fanów. To kawał porządnej gry z wieloma rozszerzeniami oraz długoterminowym wsparciem programistów. W ciągu swojego długiego cyklu życia gra otrzymała już wiele darmowej zawartości. Kolejnym etapem jest tryb Battle Royale.

Bad Blood, bo tak właśnie nazwany będzie tryb Battle Royale w Dying Light zostanie udostępniony w przyszłym miesiącu. Miejmy nadzieję, że będzie on tak samo dobry jak oryginalna gra. W potyczkach będzie brało udział maksymalnie 12 graczy. Zmianie ulegnie również mobilność graczy, która zostanie poprawiona. Tryb ten będzie nastawiony na walkę w zwarciu, w przeciwieństwie do innych tytułów tego gatunku. Jest więc szansa na zapełnienie niszy na walki tego typu.

Udostepnienie gry odbędzie się w fazach. Pierwsza z nich rozpocznie się już 25 sierpnia. Dostęp do gry otrzyma ograniczona liczba zarejestrowanych graczy. Druga faza będzie globalnym testem, dając wszystkim graczom dostęp do trybu. Rozpocznie się on 1 września. Oba testy potrwają tylko jeden dzień, zapisy trwają do 22 sierpnia.

Dying Light: Bad Blood zostanie wydany w ramach Early Access na Steam jako darmowy tytuł. Wydając 20$ na Founder’s Pack gracze otrzymają dodatkowo dostęp do ekskluzywnych skórek, waluty i wielu innych rzeczy.

Jak sądzicie warto dać szansę czy macie już dosyć wszelkiego rodzaju rozgrywek Battle Royale? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gamewatcher

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię