Strona głównaGryAktualnościMonster Hunter: World oraz Prey w Xbox Game Pass

Monster Hunter: World oraz Prey w Xbox Game Pass

Microsoft postanowił po raz kolejny dogodzić posiadaczom konsol Xbox oraz abonamentów Xbox Game Pass. W swoich kanałach social media firma ogłosiła dzisiaj zestaw kolejnych gier, które trafią do biblioteki gier w tej usłudze.

Gier, które trafią do Xbox Game Pass jest sześć i nie brakuje wśród nich głośnych i popularnych tytułów ostatnich miesięcy i lat. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na Monster Hunter: World. Sporym zainteresowaniem graczy cieszył się również Prey, który także znalazł się w zestawieniu. Oprócz tego zagramy w Resident Evil 5, Life Is Strange 2: Episode 2, The Walking Dead: A New Frontier oraz The Golf Club 2.

Zobacz: Śledztwo w sprawie Xbox Game Pass, PS Plus i Switch Online. Czy konsolowi giganci działają legalnie?

Prey oraz The Golf Club zostaną udostępnione już jutro, na Monster Hunter: World oraz The Walking Dead przyjdzie nam poczekać jeszcze tydzień, a Life is Strange oraz Resident Evil 5 pojawią się w Xbox Game Pass odpowiednio 24 i 25 kwietnia.

Zobacz: Xbox Game Pass i Xbox Live Gold dostępne w ramach jednej niższej opłaty?

Natomiast 16 kwietnia pojawi się kolejny odcinek #InsideXbox, na którym zostanie zaprezentowany m.in. nowy dodatek do Sea of Thieves, gameplay Rage 2 i pierwsze spojrzenie na Warhammera: ChaosBane. Jednym słowem, kwiecień dla fanów Xboxa zapowiada się bardzo gorąco.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię