Strona głównaGryAktualnościBeta Resident Evil Resistance dla PC i PS4 opóźniona

Beta Resident Evil Resistance dla PC i PS4 opóźniona

Dopiero co tydzień temu cieszyliśmy się na myśl o grze w otwartą betę Resident Evil Resistance – asymetryczny, multiplayerowy spinn off serii Resident Evil. Okazuje się jednak, że będziemy musieli poczekać nieco dłużej.

Aktualnie z bety RE: Resistance mogą się cieszyć jedynie posiadacze Xboxa One. Ta ma być dostępna do piątku, 3 kwietnia. Wersje PC i dla PlayStation 4, które miały pojawić się 27 marca, zostały opóźnione. Jak głosi informacja na oficjalnej stronie gry, przyczyną opóźnienia są problemy techniczne.

Zobacz: Demo Resident Evil 3 zdradza wiele informacji na temat gry

Capcom nie podał jeszcze nowej daty wypuszczenia bety. Według strony firma pracuje nad rozwiązaniem problemów tak szybko, jak to tylko możliwe. Jak tylko pojawi się taka możliwość, firma powiadomi graczy. 

Przypomnijmy pokrótce czym jest Resident Evil Resistance. Multiplayerowy, asymetryczny spin-off oznacza, że w grze będziemy walczyć w trybie 4 na 1. Czterech graczy wcieli się w role “ocalałych”, którzy muszą uciec przed piątym. Ten wcieli się w Masterminda, który musi ich powstrzymać – każdym możliwym sposobem. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię