Strona głównaGryAktualnościChinatown Detective Agency - nowa, pixelartowa przygodówka w starym stylu

Chinatown Detective Agency – nowa, pixelartowa przygodówka w starym stylu

Chinatown Detective Agency to gra przygodowa w klimatach cyber noir, umiejscowiona w futurystycznym Singapurze. Aktualnie na Kickstarterze trwa zbiórka na jej dokończenie.

W grze wcielamy się w postać Amiry Darmy, byłej agentki interpolu, która stała się prywatnym detektywem i teraz rozwiązuje zagadki w sercu Chinatown. Firma, która stworzyła tę postać nazywa się General Interactive Co i teraz prowadzi kampanię na Kickstarterze, gdzie chcą zebrać 57 tysięcy dolarów singapurskich (w przeliczeniu ok. 180 tys. złotych) do końca kwietnia

Zobacz: DARQ: przygodówka, której twórca odrzucił propozycję Epic by dotrzymać słowa fanom

Chinatown Detective Agency to przygodówka point-and-click w starym stylu. Eksplorujemy w niej świat, zmieniamy lokacje, zbieramy dowody i rozmawiamy ze świadkami. A spraw, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, jest mnóstwo bo wszystkie są słabo opłacane, a rachunki same się nie zapłacą.

Zobacz: The Wonderful 101 przekracza 2 miliony dolarów na Kickstarterze

Teraz najciekawsza część. W dzisiejszych czasach wersji demo już niemal nie ma… nie ma? A jednak – General Interactive wypuściło demo Chinatown Detective Agency, które dostępne jest na stronie Itch.io. Po jego ograniu warto wspomnieć na kilka aspektów, jak na przykład świetny voice acting oraz rewelacyjnie wyglądająca pixelartowa grafika. Uważni gracze zauważą też nawiązania do kilku książek. 

Jeśli chcecie wspomóc twórców, to w akcji na Kickstarterze macie dostępnych kilka poziomów wsparcia – zaczynają się od 16 dolarów, za które otrzymacie cyfrową wersję gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię