Strona głównaWiadomościKonkurs dla fanów gamingu. Do wygrania komputer o wartości ponad 10 tysięcy...

Konkurs dla fanów gamingu. Do wygrania komputer o wartości ponad 10 tysięcy złotych

Marzy Wam się sprzęt, na którym każda gra będzie śmigać w najwyższych detalach w rozdzielczości 4K? W takim razie zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania jest jednostka o piekielnej mocy i fantazyjnym wyglądzie.

Wyobraźcie sobie, że pod Waszym biurkiem znajduje się technologiczny potwór odzwierciedlający najskrytsze pragnienia komputerowe. Co przychodzi Wam na myśl – i7-7700K, GTX 1080 i 8 GB RAM? Jeśli tak, to zacznijcie w głowie tworzyć o wiele wspanialsze obrazy idealnych maszyn do gier. Świat nie kończy się na współczesnych standardach, a wykracza poza skalę przyzwoitej wydajności.

Aczkolwiek, po co nam takie marzenia, skoro znajdują się poza zasięgiem naszych portfeli, prawda? Czasem warto jednak zachować myśli o niespełnionych horyzontach, bowiem zdarza się, że z nienacka wyskoczy konkurs, w którym możemy zgarnąć komputer z naszych snów. Bohaterem tejże historii jest redakcja Hexus, która zgadała się z Asusem i firmą Scan. Dzięki ich wspólnej akcji możemy wziąć udział w konkursie i zawalczyć o główną nagrodę – kompletny desktop 3XS Z370 Vengeance Ti.

Blaszane piękno skrywa jedne z najbardziej wydajnych podzepsołów na rynku. Sercem komputera sześciordzeniowiec i7-8700K. Towarzyszy mu karta graficzna Asus Strix GTX 1080 Ti, 16 GB pamięci RAM oraz dysk M.2 SSD 500 GB. Chcąc zakupić podobną jedostkę, wydalibyśmy ponad 10 tys. złotych. Dlatego warto na chwilę wyściubić nos na strone Hexus i dać sobie szansę na zwycięstwo.

Aby zapisać się do konkursu należy podać swoje dane i odpowiedzieć na jedno krótkie pytanko: „Jaka nazwa marki jest nadawana komputerom osobistym i komputerom przenośnym firmy Scan?”. Nie powinniście mieć problemów z odnalezieniem właściwej odpowiedzi. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest ukończone 12 lat.

Wypełnione zgłoszenia należy przesłać do 2 listopada. Szczęśliwiec zostanie poinformowany o zwycięstwie drogą elektroniczną tydzień po zamknięciu konkursu.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię