Strona głównaEsportInetkox wracają do gry! Izak, Easy i Saju zagrają w Polskiej Lidze...

Inetkox wracają do gry! Izak, Easy i Saju zagrają w Polskiej Lidze Esportowej

Niemal legendarny już skład Inetkox wraca do gry. Na ten moment wiadomo, że w Polskiej Lidze Esportowej zagrają między innymi Piotr ‘izak’ Skowyrski, Patryk ‘easy’ Dzięcioł oraz Paweł ‘saju’ Pawelczak.

Jak to się stało, że Koxy zagrają w Polskiej Lidze Esportowej? W poprzedniej edycji czołowe miejsce zajęła drużyna Samsung4Gamers by Inetkox i tym samym organizacja zachowała slota na kolejny sezon. Niestety, drużyna zmieniła barwy na AGO Gaming, a nowa – w ramach Go Go CSGO #2 – jeszcze nie została wyłoniona. Właśnie dlatego koxy postanowiły wrócić do gry, przynajmniej na ten jeden turniej.

Jeśli komuś się wydaje, że Izak, easy i saju to tylko streamerzy, to jest w poważnym błędzie. Wszyscy oni byli kiedyś profesjonalnymi graczami i występowali w drużynach między innymi z Furlanem. Kilkukrotnie mierzyli się także z ESC z NEO, TaZem, pashą, Loordem i kubenem w składzie. Co prawda z dawnej formy już niewiele zostało i dzisiaj rzeczywiście są bardziej streamerami niż graczami, ale na pewno ich mecze będą… ciekawym doświadczeniem dla widzów. Nie zdziwię się jeśli ich mecze przyciągną więcej fanów niż pozostałe spotkania. Nieco kontrowersyjne może wydawać się to, że Izak (być może) będzie mógł zagrać przeciwko własnej organizacji – Izako Boars.

Co ciekawe, za komentarz w Polskiej Lidze Esportowej odpowiadać będą… Izak i easy. Najwidoczniej na czas ich meczów będzie wprowadzane zastępstwo, np. w postaci Prawusa.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię