Strona głównaGryAktualnościBioShock 4 jako RPG z otwartym światem?

BioShock 4 jako RPG z otwartym światem?

Deweloper Cloud Chamber Games poszukuje nowych pracowników, którzy zajmą się produkcją BioShock 4. Na podstawie zamieszczonych ofert można wyciągnąć kilka ciekawych informacji na temat produkcji. Szczegóły poniżej.

Wygląda na to, że najnowsze studio 2K Games – Cloud Chamber Games poszukuje nowej ekipy do prac nad BioShock 4. Nowa fala przyjęć pracowników może być źródłem kilku ciekawych informacji na temat gry. Nowa odsłona serii FPS może wyglądać zupełnie inaczej, włącznie ze zmianą gatunku.

Studio poszukuje obecnie kogoś na stanowiska Senior Voice Designer oraz Systems Designer. To może sugerować, że w grze pojawią się bardziej rozbudowane drzewka dialogowe i grę opartą na narracji. Co więcej, poszukiwani są specjaliści od gier RPG. Z kolei Game AI Programmer miałby się zająć rozbudową świata gry z wprowadzeniem miejskiego tłumu kontrolowanego przez AI.

Zobacz: Hitman 3 na miesiąc przed premierą na kolejnym trailerze

To wszystko sugeruje, że BioShock 4 nie będzie już typową grą FPS, ale bardziej Action RPG w stylu Fallouta – otwarty świat, duża liczba NPC, rozbudowane dialogi.

Nowy BioShock pozostaje na wczesnym etapie rozwoju i prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas nie będzie oficjalnych informacji na jego temat. Gdyby jednak pojawiło się coś nowego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię