Strona głównaWiadomościBioshock Infinite i wiele innych gier dostaniemy po taniości w nowej paczce...

Bioshock Infinite i wiele innych gier dostaniemy po taniości w nowej paczce Humble Bundle

W Waszej bibliotece Steam od dawna nie pojawiła się żadna dobra gierka? Humble Bundle pomoże naprawić ten problem.

Nie ma to jak zobaczyć ciekawą promocję na gry już na samym starcie nowego roku. Niektórzy mogą marudzić, że Humble Bundle nie rozdaje ich za darmo, ale też nie wyciągnie z naszej kieszeni wszystkich oszczędności. Pakiet Humble Staff Pick Bundle podzielono, jak zwykle, na 3 progi cenowe o różnej jakości gier.

Najmniej za 1 dolara otrzymamy trzy produkcje w wersji DRM i do aktywowania na platformie Steam. W zestawie piracki action RPG, staroszkolny JRPG i piskelowa opowieść o bokserze poszukującym zabójcy swojego ojca. Szczególnie ostatnia z wymienionych gier powinna skusić do zakupu, bowiem stanowi interesujący miks gatunków tycoon, RPG i symulatora boksera. Wzorowany na starych filmach o odkupieniu i zemście Punch Club to oferta dla prawdziwych koneserów.

Jeśli w naszej skarbonce jakimś cudem znajdziemy 5,93 dolarów to możemy zainwestować je w o wiele lepsze tytuły. Skradanka Aragami i przygodówka Beholder może nie przekonają nas do przegrania swojej gotówki, ale zrobi to na pewno Bioshock Infinite. To prawdopodobnie najlepsza strzelanka jaka kiedykolwiek powstała. Jest w niej dosłownie wszystko – wciągająca akcja, piękna oprawa audio-wizualna i powalająca historia. W skrócie jest to gra zasługująca na Oskara.

No i przechodzimy do najdroższego pakietu, który wyceniono na 12 dolarów. Jest tu zaledwie jeden kluczyk aktywujący SHENZHEN I/O i gratisowe 2 dolary, które można wykorzystać na zakupy w Humble Bundle (o ile mamy wykupiony abonament Humble Monthly). Wydawać by się mogło, że jest to niby najdroższy pakiet i jednocześnie najgorszy ze wszystkich, ale to tylko pozory. SHENZHEIN I/O będzie Ziemią Obiecaną dla pasjonatów informatyki i programowania, bowiem nawiązuje do tych dziedzin ucząc,bawiąc i stawiając wyzwania przed graczami. Aby w ogóle móc przystąpić do rozgrywki, wpierw należy przewertować kilkudziesięciostronicową instrukcję. Pozycja obowiązkowa dla przyszłych i aktualnych inżynierów.

W cenie 1 dolara:
– Tempest
– LiEat

– Punch Club

Za 5,93 dolarów:
– Aragami
– Beholder

– BioShock Infinite

Za 12 dolarów:
– SHENZHEN I/O
– $2 Humble Wallet credit dla subskrybentów Humble Monthly

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię