Strona głównaWiadomościDevil May Cry 5 na PC jeszcze w tym roku?

Devil May Cry 5 na PC jeszcze w tym roku?

Reżyser Devil May Cry po wycieku informacji na temat piątej części gry sam zaczyna pękać i ujawniać informacje.

Kilka tygodni temu do Internetu wyciekły informacje na temat najnowszej części Devil May Cry obiecujące datę premiery gry na 2018 i jej planowaną zapowiedź na targach E3. Oprócz elementów rozgrywki mogliśmy znaleźć informacje o powrocie Hideaki Itsuno, który brał udział w projekcie DMC 2, 3 oraz 4. Sam Itsuno na Twitterze pochwalił się, że jego nowa „sekretna” gra jest już prawie skończona.

Happy new year!
I am sorry that I can not present a new project last year. The development of the project is now under climax. I am making a great game so please expect it.

Po zeszłorocznych targach E3 Itsuno przeprosił fanów za to, że nie mieli nic do pokazania w 2017 roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że tegoroczne targi przyniosą miłą niespodziankę. Capcom jest w trakcie przygotowywania remastera serii DMC w HD na PC. Jest to zatem najlepszy moment, aby do kolekcji dołączyła 5 część.

Jeżeli przeciek okaże się prawdziwy to na targach E3 2018 powinniśmy zobaczyć świeżego Devil May Cry i otrzymać potwierdzenie premiery na listopad tego roku. Gra ma ukazać się, jako exclusive na PS4 jednak wszystko wskazuje na to, że będzie również dostępna dla PC.

Sam Itsuno nie przyznaje się, jakoby sekretna gra, nad którą pracuje to właśnie DMC 5, jednak za dużo w tym wszystkim zbiegów okoliczności. Ostatecznie czas pokaże.

A Wy graliście, w DMC?

Źródło: kitguru

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię