Strona głównaGryAktualnościBlack Ops Clod War – powrót broni specjalnych?

Black Ops Clod War – powrót broni specjalnych?

Wygląda na to, ze w kolejnej odsłonie serii Call of Duty: Black Ops Cold War powrócą stare bronie specjalne. Przynajmniej takie informacje zostały ujawnione w jednym z przecieków.

Black Ops zostało oficjalnie zapowiedziane, a w związku z tym poznajemy kolejne szczegóły dotyczące produkcji, zarówno te ze źródeł oficjalnych jak i nieoficjalnych. Gracze spodziewają się, że Cold War zerwie z dotychczasowym stylem rozgrywki, w rzeczywistości może tak nie być.

Zobacz: Trofea Tony Hawk’s Pro Skater wymagają opanowania złożonych tricków

Gra może powrócić do tabeli wyników, co oznacza, że gracze będą również nagradzani za realizację zadań misji oraz serię zabójstw. Jak opisuje Tom Henderson znany również jako Long Sensation, w tym roku możemy spodziewać się wielu nowych serii wyników, w tym powrotu niektórych specjalnych broni z Black Ops 3 i 4.

Byłaby to z pewnością interesująca zmiana w grze i mogłaby być wprowadzana sezonowo, podobnie jak nowe mapy, bronie i tryby gry, które miały miejsce w Modern Warfare.

Zobacz: Trwa promocja na największe hity PlayStation

Oczywiście tak jak w przypadku wszystkich przecieków, warto traktować je z lekkim dystansem. Chociaż Henderson w przeszłości miał kilka sprawdzonych informacji. Nie oznacza to jednak, że w międzyczasie twórcy gry nie dokonali zmian.

Wprowadzenie do gry specjalistów z pewnością przypadnie do gusty wszystkim fanom poprzednich części Black Ops.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię