Strona głównaGryAktualnościBlizzard dementuje plotki - prace nad Diablo Immortals wciąż trwają

Blizzard dementuje plotki – prace nad Diablo Immortals wciąż trwają

Na konkretną datę premiery jeszcze trochę poczekamy.

Z oczywistych względów na panelu Diablo o grze mobilnej nie usłyszeliśmy zbyt wiele. Nowa wersja Immortals znów była grywalna na BlizzConie, ale wrażenia uczestników szybko zniknęły w natłoku informacji z pozostałych obozów Blizzarda.

Zobacz: Diablo Immortal pierwotnie był przeznaczony tylko na rynek chiński

Mimo braku komunikacji ze strony twórców podczas samej imprezy, wśród społeczności zaczęły krążyć plotki, że prace nad Diablo Immortals powoli dobiegają końca. Jak okazało się z opublikowanego na oficjalnym subreddicie posta przez Wyatta Chenga, na premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Prace trwają pełną parą, a Cheng zaznacza, że kiedy będą gotowi na konkretne rozmowy o przyszłości swojej gry, na pewno to zrobią.

Przy okazji dowiedzieliśmy się również o potężnych umiejętnościach, Ultimate’ach, w które będzie wyposażona każda z postaci. Zwykłe autoataki będą ładowały naszą umiejętność specjalną i kiedy wreszcie jej użyjemy, zmienimy swój atak w jego silniejszą, bardziej efektywną wersję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię