Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 spowolnił rozwój pierwszej części

Overwatch 2 spowolnił rozwój pierwszej części

Niektórzy pewnie powiedzieliby, że od jakiegoś czasu rozwoju nie widać w ogóle. 

Wygląda na to, że w narzekaniach wielu graczy Overwatch na stagnację i powolne wprowadzanie nowości było sporo prawdy. W wywiadzie dla Kotaku Jeff Kaplan jednoznacznie podaje jako powód prace nad sequelem.

Zobacz: Na Overwatch 2 poczekamy co najmniej rok

„Siedzę tuż obok jednego z twórców Junkenstein’s Revenge, świetnego gościa o imieniu Mike Heiberg, który mówi do mnie: Mam mnóstwo pomysłów na tegoroczne Halloween. Odpowiedziałem: Rozumiem, Mike, ale teraz skupiamy się na tej drugiej rzeczy.” – mówi Kaplan w rozmowie z Nathanem Graysonem.

Dalej zaznaczył również, jak bardzo się cieszy, że wreszcie może otwarcie rozmawiać ze społecznością gry. Wszyscy znają już plany na przyszłość i mogą zacząć wyczekiwać premiery projektu, który Kaplan nazywa największym wydarzeniem w historii Overwatcha.

Jednym z ważnych elementów gry wciąż pozostaje społeczność. Razem z wyjściem sequela pierwsza część ma dostać te same, nowe mapy i postaci oraz wizualne usprawnienia, żeby posiadaczom dwójki nie gwarantować żadnej przewagi w trybach competitive.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię