Strona głównaWiadomościBlizzard oficjalnie zapowiedział datę BlizzCon 2018 i BlizzCon Opening Week

Blizzard oficjalnie zapowiedział datę BlizzCon 2018 i BlizzCon Opening Week

Blizzard Entertainment poinformował o dacie corocznego wielkiego wydarzenia jakim jest BlizzCon. Tegoroczne targi odbędą się w Anaheim Convention Center w dniach 2 i 3 listopada. Sprzedaż biletów w cenie 200 dolarów rozpocznie się w maju.

Ponadto Blizzard zapowiedział kolejną dużą imprezę jaką jest BlizzCon Opening Week, który odbędzie się w Blizzard Arena w Los Angeles i po raz pierwszy będzie otwarty dla fanów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 października. Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na tydzień otwarty.

Poniżej lista turniejów jakie odbędą się podczas Open Week oraz głównej imprezy:

  • Heroes of the Storm Global Championship: 25-28 października, 2-3 listopada.
  • StarCraft II World Championship Series: 26-28 października, 2-3 listopada.
  • World of Warcraft Arena Global Championship: 29 października, 2-3 listopada.
  • Overwatch World Cup: 2-3 listopada.
  • Hearthstone Global Games: 2-3 listopada.

Czego oprócz esortu możemy się spodziewać na BlizzCon2018? Przede wszystkim standardowych informacji na temat aktualizacji i nowości w grach Blizzarda. Może nawet pojawi się zapowiedź nowej gry? Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki na temat remastera WarCratf III. Firma twierdzi też, że ma zarezerwowanych wiele adresów witryn na potrzeby nowych tytułów, które obecnie są w fazie „inkubacji”. Możliwe, że zostaniemy mile zaskoczeni.

Czy ktoś z Was wybiera się na BlizzCon? Jeżeli nie macie takiej możliwości to śledźcie naszą stronę na FB, na której  zawsze znajdziecie najświeższe informacje na temat wydarzeń ze świata gamingu.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię