Strona główna Gry Blizzard planuje ogłosić Diablo 4 podczas BlizzCon 2018?

Blizzard planuje ogłosić Diablo 4 podczas BlizzCon 2018?

Blizzard Entertainment ogłosił harmonogram BlizzCon 2018. Tegoroczna impreza może zainteresować fanów serii Diablo. Dwa z pośród organizowanych spotkań będą poświęcone właśnie tej grze. Czy może to oznaczać, że nadchodzi Diablo 4?

Podczas tegorocznego eventu BlizzCon fani serii Diablo nie powinni poczuć się zawiedzeni, bowiem 2 listopada odbędzie się panel zatytułowany „Diablo: What’s next”. Następnego dnia organizatorzy zapraszają na sesję pytań i odpowiedzi – „Diablo: World and Q&A”.

Oczywiście Blizzard organizuje również osobne sesje „What’s next” dla innych swoich tytułów. 2 listopada odbędą się panele poświęcone Overwatch, Hearthstone, World of Warcraft i Heroes of the Storm. Następnego dnia został przewidziany „What’s next” dla StarCrafta 2.

Na każdym z nich twórcy będą przedstawiali wizje przyszłości danego tytułu. Co ciekawe Diablo jest pierwszy w harmonogramie imprezy. Samo w sobie może nie być to w żaden sposób znaczące. Jednak zachodzi podejrzenie, że Blizzard ma nam coś ważnego do powiedzenia. Wskazówką może być również to, że w ostatnich kilku latach Blizzard zatrudniał ludzi do udziału w projekcie, który uważany jest za nowego Diablo. Tytuł ten nie występował praktycznie wcale na poprzednim BlizzCon ponieważ twórcy powiedzieli, że nie mają w tym temacie niczego ciekawego do powiedzenia.

Niedawno Blizzard ujawnił nowy niezapowiedziany wcześniej projekt Diablo, o którym miał powiedzieć więcej pod koniec tego roku. Diablo 3 w wersji na konsole Switch już jest, więc możemy być pewni, że nie chodziło o to.

Ostatecznie musimy poczekać na początek BlizzCon, aby dowiedzieć się, co zostanie ogłoszone. Jak myślicie mamy szansę na Diablo 4?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE