Strona głównaGryAktualnościBlizzard tworzy niezapowiedzianą grę RPG w znanym uniwersum

Blizzard tworzy niezapowiedzianą grę RPG w znanym uniwersum

Blizzard pomimo ostatnich trudności nie poddaje się. Obecnie deweloperzy pracują nad nową niezapowiedzianą jeszcze grą RPG osadzoną w jednym ze znanych i lubianych uniwersów.

Pod koniec zeszłego miesiąca Blizzard ogłosił, że pracuje nad nową grą survivalową w zupełnie nowym świecie. Na razie wiadomo, że gra będzie osadzona w nieznanym jeszcze świecie fantasy. Tymczasem Blizzard opublikował ofertę pracy dla projektanta treści, który zajmie się tworzeniem gry RPG w ramach przyjętego IP Blizzarda.

Zobacz: Path of Exile – nowa liga pobiła rekord graczy online

Firma wymaga od kandydata doświadczenia w tworzeniu i prowadzeniu wielostronicowych kampanii fabularnych, a jego zadaniem będzie tworzenie ciekawych narracyjnych misji, interesujących punktów rozsianych po mapie oraz postaci w ramach wspólnego świata.

Jakiś czas temu Jez Corden z Windows Central zdradził, ze Blizzard pracuje nad niezapowiedzianą grą RPG. I wygląda na to, że oferta pracy dotyczy właśnie tej produkcji. Najwidoczniej prace nad grą są jeszcze na bardzo wczesnym etapie, przez to deweloper nie zapowiedział gry.

Pozostaje pytanie, w którym z uniwersów zostanie osadzona gra. Najbardziej prawdopodobny byłby Warcraft, który najlepiej wpasować w schemat gier RPG. Z drugiej strony Overwatch lub StarCraft miałby zadatki na kosmiczną operę mydlaną w stylu Mass Effect. Teraz pozostaje czekać cierpliwie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię