Strona głównaGryAktualnościBlizzard wyłączył możliwość usuwania kont?

Blizzard wyłączył możliwość usuwania kont?

Afera związana z Blizzardem cały czas trwa. Coraz więcej graczy przyłącza się do protestu, w ramach którego chcą usunąć swoje konta na Battle.net. Rzecz w tym, że aktualnie nie jest to możliwe.

Usunięcie konta w serwisie Battle.net nigdy nie było specjalnie łatwe. Konieczne było wypełnienie specjalnego formularza, zweryfikowanie swojej tożsamości i czekanie. Według regulaminu usunięcie wszystkich danych może zająć nawet do 30 dni. Aktualnie czas ten może się jeszcze dodatkowo wydłużyć. Ale czy na pewno?

Coraz więcej graczy donosi, że nie mogą usunąć swojego konta. Wygląda na to, że w tym momencie nie działa żaden ze sposobów weryfikacji. Oczywiście uruchomiło to lawinę spekulacji. Szybko pojawiły się przypuszczenia, że to celowe działanie Blizzarda, aby zatrzymać przy sobie graczy. Na pewno wiele osób próbuje usunąć konto w przypływie emocji. Być może przetrzymanie ich kilka dni sprawi, że zmienią swoją decyzję.

Pamiętajcie jednak, że to tylko przypuszczenia. W rzeczywistości mogło się coś tak zwyczajnie zepsuć i wcale nie musi to być celowe działanie Blizzarda. Nie da się jednak ukryć, że moment awarii jest lekko podejrzany. Na ten moment firma ma szykować przynajmniej dwie wielkie premiery, ale uciszyć aferę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię