Strona głównaGryAktualnościBlizzard walczy z toksycznymi graczami sztuczną inteligencją

Blizzard walczy z toksycznymi graczami sztuczną inteligencją

Decyzje podjęte przez Blizzard w zeszłym roku teraz przynoszą korzyści. Overwatch stopniowo traci toksyczną część swojej społeczności.

Blizzard wyszedł na chwilę z ukrycia, żeby poinformować swoich fanów o kilku kwestiach organizacyjnych. Przede wszystkim, tegoroczny BlizzCon będzie dostępny za darmo dla całej społeczności. Okazuje się również, że efekty zaczyna przynosić walka firmy z toksycznymi graczami.

Zobacz: Blizzard wstrzymuje aktywne wsparcie dla Starcraft II

W kwietniu zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że wewnątrz Overwatcha z nieodpowiednim zachowaniem graczy będzie walczyć sztuczna inteligencja. Od tego czasu ten sam system trafił do Heroes of the Storm oraz World of Warcraft i przynosi podobno znaczącą poprawę w atmosferze wewnątrz gier.

Zniknęły nie tylko wulgarne słowa z czatu podczas publicznych meczów, ale również ogólne toksyczne zachowanie graczy. J. Allen Brack w najnowszym wideo poinformował, że ten system jest dalej aktualizowany i nawet najmniejsze poprawy w jego efektywności są w stanie znacząco wpłynąć na grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię