Strona głównaGryAktualnościN7 Day - czy doczekamy się zapowiedzi remastera Mass Effect?

N7 Day – czy doczekamy się zapowiedzi remastera Mass Effect?

Siódmy listopada w kalendarzach fanów serii Mass Effect już chyba na zawsze będzie oznaczony jako N7 Day. W tegorocznym panelu wezmą udział aktorzy głosowi podkładający głos pod Sheparda, Mordin, Kaidan, Ashley i nie tylko.

BioWare w 2012 roku oznaczyło siódmego listopada jako N7 Day, czyli wydarzenie upamiętniające serię Mass Effect. Tego dnia fani mogą dzielić się rysunkami, historiami zdjęciami cosplay oraz swoimi wspomnieniami na temat gry. Jednorazowa akcja niczym wirus weszła do świadomości graczy i przerodziła się w doroczne wydarzenie.

Zobacz: Battle royale w uniwersum Vampire: The Masquerade

W tym roku z okazji N7 Day zorganizowany zostanie panel, w którym wezmą udział aktorzy wcielający się w Sheparda, Mark Meer oraz Jennifer Hale. W spotkaniu wezmą udział również inni członkowie obsady głosowej Mass Effect oraz niektórzy programiści BioWare.

Tegoroczne wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie, do Sheparda dołączą Steven Blun (Grunt), Kimberly Brooks (Ashley Williams, Raphael Sbarge (Kaidan Alenko) , Courtenay Taylor (Jack), Alix Wilton Regan (Samantha Traynor), William Salyers (Mordin Solus), DC Douglas ( Legion) i Ali Hillis (Liara T’Soni) a także reżyser gry Patric Weekes oraz Karen Weekes.

Tak duży panel może być pretekstem do czegoś więcej niż tylko wspominek. Remaster trylogii nadal nie został oficjalnie zapowiedziany, chociaż na jego temat krąży wiele plotek. Po cichu liczę na to, że gra zostanie zapowiedziana właśnie podczas panelu.

N7 Day już 7 listopada o godzinie 19 czasu polskiego. Wydarzenie będzie dostępne na TWITCH.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię