Strona głównaWiadomościHardwareBloody wprowadza do oferty dwie myszki i klawiaturę z technologią Light Strike

Bloody wprowadza do oferty dwie myszki i klawiaturę z technologią Light Strike

Klawiatura B760 oraz dwie myszki – P80 Pro oraz P30 Pro pojawiły się w ofercie firmy Bloody. Myszki to jedne z najtańszych urządzeń na rynku z sensorem Pixart PWM3360.

Zacznijmy jednak od klawiatury. Bloody B760 to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna podświetleniem RGB. Górna część urządzenia została wykonana ze szczotkowanego aluminium. Nóżki klawiatury zostały pokryte silikonem.

Przyciski wykorzystują przełączniki Lught Strike, które do aktywacji wykorzystują sensor podczerwieni. Dzięki temu zapewniają reakcję na poziomie 0,2 ms. Same przełączniki to LK Orange. Ich aktywacja następuje po 1,8 mm, a całkowita droga jaką mogą pokonać to 3mm. Siła nacisku potrzebna do aktywacji przyciski to 40 gramów. Dodatkowo klawiatura została wyposażona w przyciski multimedialne, opcję programowania makr, Anti-Ghosting oraz N-Key Roller.

Technologię Light Strike wykorzystano też w myszkach P30 Pro oraz P80 Pro. Obie zostały wyposażone w sensor Pixart PWM3360 z regulacją DPI w zakresie od 100 do 12 000. Obie myszki w spodniej części otrzymały aluminiowe ślizgacze Armor Boot. Nie zabrakło też podświetlenia RGB z pięcioma trybami świecenia z opcją personalizacji.

A czym różnią się oba modele? Bloody P80 Pro jest myszką symetryczną, z kolei P30 Pro została zaprojektowana z myślą o osobach praworęcznych.

Klawiatura Bloody B760 została wyceniona na 199 zł, a obie myszki na 149 zł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię