Strona głównaGryAktualnościDevil May Cry 5 - koniec z cenzurą! No prawie…

Devil May Cry 5 – koniec z cenzurą! No prawie…

Posiadacze Devil May Cry 5 na PS4 otrzymali uboższą wersję gry w porównaniu z innymi. Wszystko przez niepotrzebną cenzurę nagich kobiecych pośladków, które były częściowo zakryte. Na szczęście koniec z tym, pośladki zostały uwolnione.

Zdjęcie cenzury z pośladów w Devil May Cry 5 wymaga pobrania najnowszej aktualizacji. Dodaje ona Bloody Palace i usuwa cenzurę, ale tylko w USA. W Europie nadal tyłek jest zakryty, jednak nie wiadomo dlaczego.

Zobacz: Devil May Cry 5 z ciekawym easter eggiem. Grę można skończyć już w prologu

Konkretnie chodzi o tą scenę:

Z kolei Capcom nic nie wspominał o cenzurze tytułu, ani nie wyjaśnił, dlaczego jej częściowe zdjęcie nastąpiło dopiero teraz. Brak też informacji, dlaczego dotyczy to europejskiej wersji gry. Według spekulacji może być to związane z nową polityką Sony, która dotyczy treści seksualnych na PS4. Podobna sytuacja miała miejsce w Senran Kagura Burst Re:Newal’s. Premiera gry na PS4 została opóźniona a deweloper poproszony o usunięcie trybu Intymnego. W wersji Steam jest on nadal dostępny. Wtedy to producent powiedział, że jest to wynik nowej polityki Sony.

Zobacz: Devil May Cry 5: Nude mod pozwala rozebrać Lady i Nico

Warto wspomnieć, że zakrycie pośladków w DMC5 dotyczy tylko zachodnich wersji gry na PS4. Cenzura nie występuje w wersji japońskiej. Brak cenzury również w wersjach PC i Xbox One na całym świecie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię