Strona głównaWiadomościBloody zalewa sklepy nowymi klawiaturami mechanicznymi w atrakcyjnej cenie

Bloody zalewa sklepy nowymi klawiaturami mechanicznymi w atrakcyjnej cenie

Spod palców nie będzie wypływać gęsta krew, a przyjemność klikania akcesoriów B930, B975, B810R B820R. Wyróżnia je dynamizm reakcji, przyzwoita cena i podświetlenie RGB.

Debiutujące na polskim rynku klawiatury mechaniczne Bloody bez wyjątku zostały wyposażone w optyczne przełączniki Light Strike, które są w stanie nadążyć za szybkim rytmem rozgrywki. Niezależnie od wielkości paliczków i temperamentu gracza, wybór klawisza jest pewny i pozbawiony przypadkowych naciśnięć dzięki dobremu rozstawieniu nakładek, a także ich profilowi.

Nadrukowane znaki na każdym z przycisków rozświetli tęcza kolorów dopasowana względem osobistych upodobań. Możliwa jest pełna personalizacja podświetlenia RGB, zarówno pod kątem odcienia, animacji i natężenia światła. Modele B810R i B820R będą emanować nie tylko pewnością działania, ale także solidną, aluminiową obudową i dość niską ceną. Obydwa urządzenia są już dostępne od 249 zł.

Niewiele droższe klawiatury B930 (269 zł) oraz B975 (289 zł) zaproponują jeszcze wyższą skalę doznań. Jako pierwsze zostały uzbrojone w ulepszone przełączniki Light Strike 3, co według producenta jest tożsame z cechami poprzedniej technologii i nowymi usprawnieniami. Tu m.in. dynamikę działania poprawi lepsza stabilizacja kliku, zaś technologią LK Sound Creator sprawi, że pierwsze naciśnięcie jak i ostatnie będą słyszalne o tym samym charakterze, czy też głośności dźwięku.

Mimo wielu podobieństw, B975 i B930 sprawdzą się jednak  w odmiennych wariantach pracy. B975 to pełnowymiarowa konstrukcja, do której dołączono wygodną podkładkę pod nadgarstki. Z kolei B930 to klawiatura typu TKL, a więc bez bloku numerycznego. Jest łatwiejsza w transporcie i zajmuje mniej miejsca na biurku.

Źródło: thinkcomputers.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię