Strona głównaEsportJakie będą dalsze losy TaZa w Virtus.pro? Roman Dvoryankin dementuje plotki o...

Jakie będą dalsze losy TaZa w Virtus.pro? Roman Dvoryankin dementuje plotki o wymianie zawodników

Według nieznanych jeszcze bliżej źródeł powiązanych z Virtus.pro, organizacja poinformowała Wiktora 'TaZa’ Wojtasa, że zostanie zdjęty z aktywnego line-upu. Jego miejsce ma zająć Michał 'MICHU’ Müller lub jeden z zawodników AGO.

Według informacji podanych przez portal Dbltap.com „trwają negocjacje pomiędzy Virtus.pro a Team Kinguin na temat kwoty wykupu Michała 'MICHU’ Müllera z Team Kinguin. Ma ona sięgać 250 tysięcy euro, co jest z jedną z najwyższych kwot w zawodowym Counter-Strike’u. Jeśli nie dojdą w tej kwestii do porozumienia, Virtus.pro ma sięgnąć po kogoś ze składu AGO Gaming.”

Jakby tego było mało, ten sam portal informuje, że „Filip „NEO” Kubski został przez organizację uprzedzony, że jeśli wyniki drużyny się nie poprawią, to jego również czeka odsunięcie od składu.

Jeśli te plotki się potwierdzą, byłby to koniec najdłużej istniejącego składu w historii CS: GO – aktualny skład VP grał ze sobą nieprzerwanie od 2013 roku. W tym czasie wygrali wiele turniejów, w tym niezapomniany w pamięci polskich kibiców Major: ESL One Katowice 2014. Jednak ostatnie miesiące to pasmo nieudanych startów, zwieńczonych katastrofą podczas odbywającego się właśnie Eleague Major 2018.

Organizacja Virtus.pro ani zawodnicy w żaden sposób nie odnieśli się póki co do cytowanych tutaj informacji. Jak tylko pojawi się odpowiedni komentarz, pojawi się u nas stosowna informacja.

AKTUALIZACJA: Manager Virtus.pro, Roman Dvoryankin, napisał na swoim koncie na Twitterze, że nikt nie kontaktował się z nim z prośbą o komentarz, a wszelkie spekulacje na ten temat są tylko „fantazjami”.

Źródło: Dbltap.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię