Strona głównaGryAktualnościDo środy w GTA Online panują podwójne nagrody, bonusy i obniżki

Do środy w GTA Online panują podwójne nagrody, bonusy i obniżki

Przez najbliższych kilka dni, do środy, 24 kwietnia, gracze, którzy wykonują misje kontaktów oraz finał Doomsday Heist, otrzymają podwójną ilość gotówki oraz RP.

Misje kontaktów to te zlecane przez jedną z postaci: Geralda, Lamara, Rona, Trevora, Lestera, Martina lub Simeona. Możecie podchodzić do nich solo, ale jeśli rozegracie je wspólnie z innymi graczami, otrzymacie kolejny bonus.

Zobacz: W GTA Online pojawił się nowy, wyjątkowy… i obłędnie drogi samochód

Jeśli zaś chodzi o finałowy scenariusz Doomsday, musicie w nim zinfiltrować górską bazę i udaremnić wystrzelenie głowicy nuklearnej. Za rozegranie tej misji również przewidziany jest bonus. Tak samo za rozegranie misji Occupy, Hardest Target oraz Juggernaut.

Rockstar przygotował też coś dla poszukiwaczy okazji w sklepach. Niektóre z nich oferują aż 40% znizkę na przedmioty. Okazyjnie możecie kupić między innymi Mammoth Thruster Jetpack oraz rower Pegassi Oppressor. Zniżki dotyczą sklepów Maze Bank Foreclosures i Warstock Cache & Carry. Po obniżonych cenach możecie też nabyć nieruchomości w grze – Great Chaparral Clubhouse jest tańszy o 75%, a Grand Senora Desert Counterfeit Cash Factory – o 89%.

Nic tylko logować się, grać i korzystać!

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię