Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 zapewni nam pełen arsenał broni, jakiego nie mają inne tytuły

Cyberpunk 2077 zapewni nam pełen arsenał broni, jakiego nie mają inne tytuły

Mateusz Tomaszkiewicz z CD Projekt zapewnił, że Cyberpunk 2077 będzie zapewniał mnóstwo broni oraz możliwości rozegrania każdej z walk. Jednak jak podkreślił, w pierwszej kolejności gra należy do gatunku RPG.

W jednym z wywiadów udzielonych przez Mateusza Tomaszkiewicza, reżysera questów w Cyberpunk 2077 dla hiszpańskiego serwisu AreaJugines, opowiedział o różnorodności broni, jakie będą dostępne w nadchodzącym tytule. Podkreślił, ze Cyberpunk 2077 to przede wszystkim RPG, a wszystkie aspekty gry podobne do strzelanki zostały dodane, a sami deweloperzy nie mówią o nich zbyt wiele.

Zobacz: W Cyberpunk 2077 nie zobaczysz ekranu Game Over. Nawet jeśli zawalisz główną misję

– Chciałbym nawiązać do jednego z poprzednich pytań, nasza gra to głównie RPG, walka w pierwszej osobie jest czymś dodanym do tego gatunku. W ten sposób rozgrywka cyberpunk 2077 oferuje wiele możliwości ukończenia misji. Myślę, że to jest największa różnica, ponieważ nie tylko liczy się strona strzelanki, ale także sposób włączenia tej mechaniki do sposobu, w jaki gramy. Mamy też sporo elementów opierających się koncepcji, o której jeszcze nie informowaliśmy, więc bądźcie czujni.

Następnie Tomaszkiewicz mówił o różnorodności broni do jakich będziemy mieli dostęp w grze.

– Oprócz tego pracujemy nad wprowadzeniem dobrej i zabawnej mechaniki walki i myślę, że mamy szeroką gamę broni, które wyróżnią naszą grę. Nie wiem czy pamiętasz w poprzednim demo, że były inteligentne karabiny i to jest coś, czego nie widziałem zbyt często w obecnych grach FPS. Myślę też, że jeśli chodzi o rozgrywkę mamy pewne pomysły, które nie są jeszcze gotowe, a które staramy się wdrożyć, ponieważ będą dobre.

Cyberpunk 2077 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Gra ma być dostępna na PS4, Xbox One i PC. Ponadto Redzi obiecali, pokazać wielkie show podczas tegorocznych targów E3.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię