Strona głównaGryAktualnościBorderlands 2 powraca na szczyt popularności Steam

Borderlands 2 powraca na szczyt popularności Steam

Borderlands 2 przeżywa drugą młodość na Steam. Twórcy gry strzelili w dziesiątkę, wystarczyło lekkie odświeżenie gry przed dodanie pakietu tekstur HD, aby powrócić na szczyty popularności na Steam.

Borderlands 2 w wersji na PC oraz konsole otrzymał niedawno darmowy pakiet tesktur HD. To wystarczyło, żeby powróciło zainteresowanie tytułem, pomimo tego, że zawartość pozostaje niezmieniona. Ostatnie DLC do Borderlands 2 ukazał się w 2013 roku.

Zobacz: Borderlands GOTY – złoty klucz za darmo jako rekompensata problemów z trybem kooperacyjnym

Początkowe zainteresowanie Borderlands 2 nie słabnie i obecnie utrzymuje się w okolicach 10 000 jednocześnie grających osób. Bezpośrednio po premierze pakietu tekstur, liczta jednoczesnych graczy wynosiła prawie 60 tysięcy. Obecnie Borderlands 2 znajduje się w pierwszej piątce najbardziej popularnych gier na Steam.

Zobacz: Borderlands jest bombardowane negatywnymi recenzjami. Poszło o Epic Games Store

Wpływ na to może mieć również nadchodząca trzecia cześć. Niestety na Steam nie zobaczymy jej wcześniej jak w 2020 roku. Co ciekawe przez niedawną aferę z wyłącznością Borderlands 3 na PC dla Epic games Store oceny Borderlands 2 oraz DLC poszły bardzo w dół.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię