Strona głównaGryAktualnościBorderlands GOTY - złoty klucz za darmo jako rekompensata problemów z trybem...

Borderlands GOTY – złoty klucz za darmo jako rekompensata problemów z trybem kooperacyjnym

Po tym jak Gearbox zapowiedział Borderlands 3, studio zrobiło upgrade pierwszej części gry. Gracze, którzy w swojej kolekcji posiadają podstawową wersję Borderlands otrzymali ją również w wersji GOTY. Niestety po tym ulepszeniu przestała działać opcja kooperacji. Deweloper pracuje nad rozwiązaniem problemu i daje graczom kolejne bonusy.

Na razie Gearbox nie ustaliło dokładnie, na czym polega problem. Niektórzy gracze nie mogą nawet rozpocząć sesji online. Wielu graczy nie jest zachwyconych tą sytuacją. Borderlands nastawiony jest na rozgrywkę kooperacyjną. Jeden z przedstawicieli Gearbox i 2K zapewnił, że są świadomi problemu i pracują nad poprawką, którą mają nadzieję wydać już wkrótce.

Zobacz: Borderlands jest bombardowane negatywnymi recenzjami. Poszło o Epic Games Store

Ze względu na problemy, jakie są z tytułem, gracze dodatkowo otrzymali kolejny bonus w postaci złotego klucza do wykorzystania w grze.

Podany wyżej kod do skopiowania: WJCBB-5RRJK-9B3RJ-6XT3T-CBZBF dla gry w wersji PC/PS4/XBO. Kod należy wykorzystać bezpośrednio w grze.

Zobacz: Ruszyły preordery Borderlands 3. Dostępne trzy różne edycje gry oraz season pass

Gearbox zapewnił również ze testuje obecnie nowe poprawki, jednak nie podaje czasu ich wprowadzenia. Deweloper przed ich wdrożeniem chce upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Gdy tylko będziemy mieli nowe informacje w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię