Strona głównaGryAktualnościBungie przypadkowo włączyło crossplay w Destiny 2

Bungie przypadkowo włączyło crossplay w Destiny 2

Nowa, tymczasowa funkcja zniknie z Destiny 2 jeszcze w tym tygodniu. Na razie jednak można swobodnie grać ze znajomymi z innych platform.

Crossplay w Destiny 2 nie jest oczywiście niespodzianką dla większości graczy. Jeszcze jesienią tego roku społeczność popularnego shootera będzie mogła cieszyć się tą funkcją na konsolach starej i nowej generacji oraz PC i Stadii. Wygląda na to, że Bungie o guzik z napisem „crossplay” oparło się jednak zbyt wcześnie.

Zobacz: Resident Evil Village – Capcom reklamuje grę gigantycznym wilkołakiem na wzgórzu

Gracze zauważyli dzisiaj, że crossplay działa na PC i Stadii. Na powyższym wideo Tom Warren pokazał Crucible pomiędzy graczami z obu platform.

Na tę informację szybko zareagowało Bungie. Cozmo, Lead Community Manager, przyznał, że crossplay faktycznie działa i nie taki był zamiar Bungie. Funkcja ma zniknąć z gry jeszcze w tym tygodniu. Do tego czasu gracze mogą jednak przetestować nadchodzacy jesienią crossplay.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię