Strona głównaGryAktualnościSteam może niedługo pojawić się na konsolach

Steam może niedługo pojawić się na konsolach

CEO Valve, Gabe Newell, swoją wypowiedzią na panelu w Nowej Zelandii zasugerował, że Steam czekają niespodziewane zmiany.

Steam to od lat platforma dominująca niemalże całym PC. Coraz więcej sklepów zaczęło oczywiście wkradać się na pole Valve, próbując zagarnąć dla siebie odrobinę z tego ogromnego rynku. Mimo ostatniej ofensywy Epic Games Store, król na PC pozostaje tylko jeden.

Zobacz: Valheim of Warcraft – gracze odtworzyli w survivalu mapę Azeroth

Możliwe jednak, że niedługo nie będziemy w kontekście Steama mówić wyłącznie o komputerach osobistych. Pytanie o ewentualny debiut na konsolach padło w stronę Gabe’a Newella podczas panelu w Nowej Zelandii. CEO Valve odpowiedział, że „więcej na ten temat dowiemy się jeszcze w tym roku”.

Na pewno jest to bardziej intrygująca odpowiedź niż standardowe „Na ten moment nie mamy takich planów”. Ciężko jednak uznać to za oficjalną zapowiedź. Na horyzoncie pojawiła się jednak taka możliwość. W tym roku powinniśmy dowiedzieć się, ile prawdy było w słowach Newella.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię