Strona głównaGryAktualnościBungie szuka ludzi do pracy nad grą competitive PvP

Bungie szuka ludzi do pracy nad grą competitive PvP

Miłośników Halo i Destiny powinna ucieszyć ta informacja. Bungie zatrudnia ludzi do kolejnego, niezapowiedzianego jeszcze projektu. 

Bezpiecznie byłoby założyć, że powstaje coś w stylu Halo. Historia Destiny ze swoją społecznością competitive PvP zawsze była dosyć burzliwa. Przez lata pracy Bungie zebrało jednak mnóstwo doświadczenia w tego typu grach, więc kierunek obrany w ich kolejnym projekcie nie powinien nikogo dziwić.

Zobacz: Assassin’s Creed Valhalla – DLC Wrath Of The Druids opóźnione

Studio oficjalnie szuka „Incubation Multiplayer Systems Designera”, czyli kogoś kto ma skupić się na mechanikach multiplayera i stworzyć głęboki, strategiczny gameplay. Oferta jasno stwierdza też, że nowy pracownik będzie wcielał w życie nowe IP. Inne oferty mówią również o grze z otwartym światem.

Ostatecznie fani Destiny, chociaż projekt nie dotyczy raczej bezpośrednio ich ulubionego shootera, powinni być zadowoleni. Może na bazie mechanik i gunplayu z D2 powstanie FPS z większym naciskiem na rywalizację i trybem rankingowym, który zagrozi współczesnym shooterom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię