Strona głównaEsportCounter-StrikePaweł byali Bieliński odejdzie z Virtus.pro?

Paweł byali Bieliński odejdzie z Virtus.pro?

Redakcja Cybersport.pl informuje, że wkrótce ze składem Virtus.pro może pożegnać się Paweł ‘byali’ Bieliński? Ma to być spowodowane słabą dyspozycją 24-letniego zawodnika.

Warto przypomnieć, że byali i snax to jedyni gracze ze starego Virtus.pro. Obaj wrócili do zespołu po tym, jak z rosyjską organizacją pożegnali się neo i pashaBiceps. Nowy skład miał być zbudowany wokół nich oraz micha i snatchiego. Niestety, przez ten czas doszło do kolejnych zmian w i póki co nie przełożyło się to na wyniki. Drużyna cały czas zawodzi, a przede wszystkim sam byali.

Paweł, od momentu powołania nowego składu VP, może pochwalić się najsłabszym ratingiem w zespole na poziomie zaledwie 0,95. Trudno nie zauważyć, że byali zamyka tabelę w większości spotkań. I chociaż statystyki nie grają, to bez wątpienia 24-latek nie jest w najwyższej formie. Właśnie dlatego ma się wkrótce pożegnać z Virtusami.

Na ten moment nie wiadomo, kto miałby go zastąpić. W dzisiejszym spotkaniu ESL Mistrzostw Polski zamiast byaliego zagra Michał ‘OKOLICIOUZ’ Głowaty. Póki co informacja o odejściu nie została jeszcze potwierdzona, więc traktujcie ją ze sporym dystansem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię