Strona głównaGryCall of Duty: Black Ops 4 dużo tańsze dla posiadaczy PlayStation Plus

Call of Duty: Black Ops 4 dużo tańsze dla posiadaczy PlayStation Plus

Twórcy Call of Duty: Black Ops 4 postanowili pójść tą samą ścieżką co Crystal Dynamics oraz Square Enix. Mimo niezłego wyniku sprzedaży nowego CoD-a, kilka tygodni po premierze grę można kupić aż o 1/3 taniej.

Nowe Call of Duty ponoć sprzedaje się doskonale – lepiej, niż Black Ops 3 w analogicznym okresie po swojej premierze. A wersja PC – aż trzy razy lepiej. Mimo wszystko zapadła jednak decyzja, która ma jeszcze bardziej podkręcić słupki sprzedaży – aczkolwiek promocja, jaką swoim fanom zaserwowali twórcy i wydawcy gry, podobnie jak w przypadku obniżki cen nowych przygód Lary Croft nie każdemu musi się spodobać. Nowe CoD: Black Ops 4 będzie można bowiem wyrwać o 30 procent taniej. Póki co – do 16 listopada – z promocji skorzystają jedynie posiadacze konsol PlayStation 4 z aktywnym abonamentem PlayStation Plus. Natomiast przez kolejne 10 dni, do 26 listopada promocja zostanie otwarta także dla graczy, którzy takiego abonamentu nie posiadają.

A Wy już gracie, czy dopiero promocja przekona Was do zapoznania się z nowym Call of Duty? W razie wątpliwości – przypominamy o naszej recenzji.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię