Strona główna Gry Aktualności Gracze wściekli z powodu promocji na Shadow of the Tomb Raider

Gracze wściekli z powodu promocji na Shadow of the Tomb Raider

- Reklama -

Zdarzyło Wam się kiedyś coś kupić i po kilku dniach ta sama rzecz została przeceniona? Nie jest to nic przyjemnego i może naprawdę zdenerwować. Z taką sytuacją właśnie spotkali się gracze, którzy kupili na Steamie Shadow of the Tomb Raider. 

Gracze potrafią się wściekać i pokazywać to wydawcom gier. Pokazali to już wielokrotnie, np. przy premierze Star Wars: Battlefront II. Teraz z furią graczy musi zmierzyć się Crystal Dynamics w duecie ze Square Enix. O co poszło? O promocję na Shadow of the Tomb Raider, która zadebiutowała nieco ponad miesiąc temu (14 września). Normalnie za grę trzeba było zapłacić aż 249,90 złotych. Zaledwie miesiąc później wydawca zdecydował się na 35-procentową obniżkę, dzięki której najnowsze przygody Lary Croft można kupić za 164,93 zł. 

No i się zaczęło… Gracze są wkurzeni, bo promocja zaledwie miesiąc po premierze nie jest czymś normalnym. Gdybym kupił Shadow of the Tomb Raider w dniu debiutu, a za chwilę zobaczył, że przepłaciłem o jakieś 90 złotych, to też bym się wkurzył. I pewnie zrobiłbym to samo, co dzieje się aktualnie. Gra dostała w ostatnich dniach mnóstwo negatywnych ocen na Steamie. Ogólna ocena spadła z pozytywnej na mieszaną. 

– Wyprzedaż miesiąc po premierze, to są jakieś żarty? – napisał jeden z użytkowników w komentarzy na Steamie. 

Ktoś z Was też “przepłacił” za Tomb Raidera?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE