Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: jeszcze w tym roku premiera Call of Duty Cold...

Call of Duty: jeszcze w tym roku premiera Call of Duty Cold War

Według jednego z informatorów jeszcze tej jesieni na półki sklepowe ma trafić nowa gra serii Call of Duty o podtytule Black Ops Cold War. Oznacza to, że powrócimy do lat 60 XX wieku.

Dzisiaj w nocy na Twitterze jeden z użytkowników opublikował przerobioną okładkę nowej odsłony serii CoD o podtytule Cold War. O Sprawie informuje serwis Eurogamer. Zgodnie z tytułem, Cold War ma nas zabrać do korzeni, czyli do lat 60. XX wieku. Jest to sytuacja podobna do Modern Warfare Infinity Ward, które po kilku wydaniach przeszło miękki restart.

Zobacz: Aktualizacja Call of Duty: Warzone przedstawia klasyczny tryb battle royale

Wczoraj w Call of Duty Warzone pojawiły się zamknięte bunkry, które mogą przypominać te z czasów zimnej wojny. Według doniesień ma minąć jeszcze sporo czasu zanim Activision oficjalnie ogłosi Cold War. Jak na razie graczom udało się przejść przez ściany i dostać do zamkniętych bunkrów. W środku znaleźli samolot szpiegowski z czasów zimnej wojny.

Zobacz: Assassin’s Creed Valhalla – będzie można walczyć zarówno mieczem, jak i słowem

Nie powinno raczej nikogo dziwić, że w tym roku dostaniemy kolejne Call of Duty. Będzie to już piąta duża gra z serii Black Ops od Treyarch. Od poprzedniej minęły zaledwie dwa lata.

Activision na razie nie komentuje sprawy.

Najlepsze oferty CoD:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceeurogamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię