Strona głównaGryAktualnościAktualizacja Call of Duty: Warzone przedstawia klasyczny tryb battle royale

Aktualizacja Call of Duty: Warzone przedstawia klasyczny tryb battle royale

Infinity Ward postanowiło potraktować fanów swojego battle royale odrobiną oldschoolu. Nowy tryb został pozbawiony możliwości odradzania, kontraktów oraz własnych loadoutów. 

Chociaż najbardziej zadowoleni z dzisiejszej aktualizacji Modern Warfare będą prawdopodobnie wyczekujący nowego contentu fani multiplayera, w zapowiedziach deweloperów znalazła się również ciekawa atrakcja dla miłośników Warzone’a.

Zobacz: Jak wygrywać więcej – poradnik dla zaawansowanych graczy Call of Duty: Warzone

Do gry ma dzisiaj zawitać nowy limited-time mode, Classic Battle Royale. Jak sama nazwa wskazuje, w tym oddzielnym trybie Infinity Ward pozbyło się wszelkich mechanik odróżniających Warzone’a od pozostałych reprezentantów tego gatunku. Nie ma żadnych stacji do kupowania UAV czy loadoutów, nie ma dodatkowych armorów ze sklepu, Gułagu ani kontraktów do wykonania.

Gracze zakochali się oczywiście w wyjątkowym podejściu Infinity Ward do battle royale, więc nie będzie to raczej tryb, który zostanie z nami na stałe. Dla weteranów Classic może okazać się ciekawą alternatywą, gdzie będą mogli polegać wyłącznie na przedmiotach znajdowanych na podłodze. Żadnych pieniędzy, ani drugich żyć.

Ponadto, do Warzone zostanie również dodany Blood Money Quads. W jeden z podstawowych trybów będzie więc można grać aż do czterech osób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię