Strona głównaGryAktualnościDzisiaj rusza podwójne doświadczenie w Call of Duty: Black Ops Cold War

Dzisiaj rusza podwójne doświadczenie w Call of Duty: Black Ops Cold War

Pierwszy sezon Call of Duty: Black Ops Cold War trwa w najlepsze. Razem z nową aktualizacją przyszedł czas na kolejny 2XP weekend.

Dotarliśmy prawie do połowy pierwszego sezonu Call of Duty: Black Ops Cold War. Z tej okazji do gry trafiła nowa broń, mapa, a przez cały weekend gracze będą mogli cieszyć się podwójnym doświadczeniem.

Zobacz: Elite Dangerous: Odyssey z lekkim opóźnieniem

Słynne 2XP to klasyczny zabieg CoD-a regularnie przyciągający na weekendy tysiące graczy. Podwójne doświadczenie rozpocznie się już dzisiaj i potrwa aż do 19 stycznia. Obejmować będzie nie tylko Cold Wara, ale również Warzone.

Fani CW mają oczywiście ręce pełne roboty. Niewielu z nich wylevelowało już pewnie wszystkie bronie. Takie weekendy to dobry moment, żeby wziąć kilka mniej popularnych LMG czy pistoletów i odblokować na nich więcej dodatków. Gracze Warzone z kolei wreszcie doczekali się nerfa DMR. Meta otworzyła się w rezultacie na kilka nowych broni, a 2XP to doskonała okazja, żeby je wylevelować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię