Strona głównaGryAktualnościCall of Duty Black Ops Cold War - glitch czyni graczy nieśmiertelnymi

Call of Duty Black Ops Cold War – glitch czyni graczy nieśmiertelnymi

Fani trybu Zombies w Call of Duty Black Ops Cold War informują o znalezieniu w grze buga, który może sprawić, że horda zombie nic Wam nie zrobi.

W trybie Zombies Call of Duty Black Ops Cold War najważniejsze jest przetrwanie. Tryb ten w poprzednich odsłonach Call of Duty wymagał przeżycie najdłużej jak to było możliwe, natomiast najnowsza wersja pozwala na ucieczkę z pola bitwy. Pomimo dodania takiej możliwości, fani gry i tak szukają nowych sposobów na oszukanie hord potworów.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops Cold War – ruszyło podwójne doświadczenie na Battle Pass

W chwili obecnej Cold War ma kilka znanych glitchy i bugów. Błędy te pojawiają się też w trybie Zombies, a gracze nie ustają w wysiłkach by w skryptach AI znaleźć coś, co da im większe szanse wygranej. Większość po prostu ucieka przed zombiakami, inni znaleźli sposób by pozostać w grze, ale poza zasięgiem ataków.

If you go prone on a slope, the Zombies can’t hurt you from r/blackopscoldwar

W wideo zamieszczonym na Reddicie widać jak gracz -MOJI- czołga się w miejscu, w czasie gdy zombiaki próbują go dorwać – bezskutecznie. Gracz znajduje się w otwartej części mapy, nie wygląda też jakby chroniły go inne obiekty. Ochronę stanowi dla niego… różnica poziomów modeli postaci graczy i zombiaków. Jednak jak widać na końcu klipu, glitcha można użyć przeciw zwykłym przeciwnikom, ale już nie przeciwko Megatonowi.

W komentarzu gracz potwierdza, że bug nadal działa. Jednak można go wykorzystać w ściśle określonych miejscach mapy. Biorąc pod uwagę powyższe oraz to, że nie działa na specjalne rodzaje przeciwników, można uznać, że nie jest to cheatowanie, a pomaganie sobie w sposób, którego nie do końca przewidzieli programiści.

Co sądzicie o takich sposobach na oszukanie gry?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię