Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - twórcy nie planują zmian...

Call of Duty: Black Ops Cold War – twórcy nie planują zmian w matchmakingu

Przynajmniej tak donoszą najnowsze plotki od osoby związanej z Treyarch. Skill-based matchmaking zostanie z Call of Duty: Black Ops Cold War na dobre.

Premierę najnowszego Call of Duty większość społeczność przyjęła bardzo ciepło. Nowy sezon Black Ops Cold War dodaje do gry sporo zawartości i wzbogaca ją o elementy, których brakowało w podstawce. Największą krytyką względem nowej gry jest w rezultacie bardzo rygorystyczny skill-based matchmaking.

Zobacz: No Man’s Sky zyskuje na popularności dzięki Cyberpunk 2077

Niemalże każdego dnia na Twitterze czy Reddicie poruszany jest temat słynnego SBMM, głośny już w zeszłym roku, po premierze Modern Warfare. Wreszcie jedno z pytań o matchmaking podłapał Tom Henderson, ściśle związany z Activision.

Henderson powiedział krótko: „Nikt nie planuje zmian w matchmakingu”. Jego zdaniem połowa społeczności regularnie walczy o usunięcie SBMM, a druga połowa reklamuje swój creator code. Jeżeli mielibyśmy coś osiągnąć, musiałaby w to zaangażować się większość graczy. Póki znajduje się liczna grupa, której casualowy charakter gry pasuje, matchmaking pozostanie bez zmian.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię